Сайт РМО вчителів історії
Субота, 08.05.2021, 12:48
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Нормативно-правові актиРеєстраціяВхід
Меню сайту
Свята і події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015 - 2016 н.р.

2014 - 2015 н.р.

 


“Про рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного  процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році” лист МОН від 29.08.2014 №1/9-433

Методичні рекомендації щодо викладання історії у 6 класі

 


Лист Міністерства №1,9-343 від 07.07.2014 "Про організацію навчально - виховного процесу та вивчення базових дисциплін в основній школі"


Переліки програм, підручників та навчальних посібників  для використання загальноосвітніх навчальних закладах в 2014-2015 н.р. (лист від 26.08.2014 №1/9-425)

Зверніть увагу, що враховуючи складну соціально-політичну ситуацію, яка склалася в країні і неможливістю своєчасної доставки навчальної  літератури Міністерством освіти і науки прийнято рішення про використання підручників попередніх років.


Про особливу відповідальність педагогічних працівників

  • Педагоги перебувають у особливому правовому становищі та виконують специфічні функції, не властиві іншим працівникам — беруть активну участь в інтелектуальному, культурному розвитку, у вихованні високих моральних якостей особистості. Саме тому Міністерство освіти і науки України (МОН) наголошує на особливій відповідальності педагогічних та науково-педагогічних працівників.

    У листі МОН «Про особливу відповідальність педагогічних та науково-педагогічних працівників» від 29.07.2014 № 1/9-382 йдеться про те,що за недотримання або порушення законодавства, участь у антидержавній діяльності працівника буде звільнено.

    У документі зазначено, що навчально-виховний процес в системі освіти України мають забезпечувати непричетні до терористичної діяльності особи. Контроль над виконанням поставлених завдань буде здійснювати Міністерство освіти і науки та Державна інспекція навчальних закладів України.


    Рекомендації МОН України для проведення бесід з учнями щодо поведінки у надзвичайних ситуаціях

Наразі зросла роль та значення професійної діяльності працівників психологічної служби системи освіти та педагогів. Перед вчителями та психологами стоїть нелегке завдання — навчити учнів адекватно поводитись у надзвичайній ситуації.

У листі Міністерства освіти і науки України «Методичні рекомендації для проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань: уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» від 30.07.2014 № 1/9-385надано інформацію про те, як поводитись у надзвичайній ситуації, про вибухонебезпечні предмети та як уникнути враження мінами.

Знання рекомендацій допоможе зорієнтуватись у разі загрози ведення бойових дій, загрози ураження стрілецькою зброєю,під час повітряної безпеки.

Окрім методичних рекомендацій педагогам для проведення бесід з учнями у документі є поради керівнику навчального закладу.

МОН

 

Годинник
Календар
Афоризми
Погода
Статистика
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
21 листопада
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz